Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego delikanpolska.pl jest firma MP Umika Group Robert Bentkowski Artur Kupracz s.c., mieszcząca się przy ul. Jasnogórskiej 18A, 05-120 Legionowo
 2. Nr. konta Bankowego: PKO BP 33 1020 1026 0000 1102 0240 5306
 3. Zamówienia mogą składać wszyscy użytkownicy korzystający z serwisu, przy użyciu formularza zamieszczonego na stronach internetowych delikanpolska.pl.
 4. Sklep pracuje od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9.00-17.00.
 5. Zamówienia mogą być składane 7 dni w tygodniu 24h/dobę .
 6. W przypadku zamówienia za pobraniem, czas realizacji wynosi 48h.
 7. W przypadku zamówienia z płatnością przelewem, czas realizacji wynosi 48h od daty zaksięgowania przelewu.
 8. W przypadku zamówień, które mają być dostarczone w okolicy Miasta Legionowo (Legionowo, Łajski, Chotomów, Dąbrowa Chotomowska, Wola Aleksandra, Wieliszew, Skrzeszew, Chotomów, Jabłonna, Stanisławów, Stanisławów Drugi, Kąty Węgierskie, Michałów Reginów, Michałów Grabina), płatność dokonywana jest przy dostawie w formie gotówki. Zamówienia są realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 12:00. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 będą realizowane dnia następnego.
 9. Wszelkie informacje na temat produktów są zgodne z danymi katalogowymi producenta. Sklep mpumikagroup.pl dokłada należytej staranności, aby treść stron sklepu internetowego delikanpolska.pl jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości.
 10. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień, budzących wątpliwości, co do wiarygodności zamawiającego. Wcześniej jednak właściciel sklepu skontaktuje się z zamawiającym w celu rozwiania wątpliwości.
 11. Ceny towarów znajdujących się w sklepie mpumikagroup.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 12. Zamawiający jest zobligowany do podania na formularzu zamówienia adresu e-mail i/lub numeru telefonu, celem umożliwienia potwierdzenia zamówienia.
 13. Dane osobowe użytkownika przekazywane są jedynie na etapie realizacji zamówienia. Dane te nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim w żadnym celu.
 14. Zapłata za towar uiszczana jest: gotówką przy odbiorze przesyłki bądź przelewem na konto wskazane w formularzu zamówienia.
 15. Koszt transportu firmą kurierską DPD wynosi 14.99 PLN przy płatności przelewem.
 16. Zamówienia z formą płatności "za pobraniem" koszt transportu wynosi 20 PLN.
 17. Zamówienia przekraczające 100 PLN, z wybraną formą płatności przelew/przedpłata na konto. są zwolnione z opłaty transportowej.
 18. Zamówienia przekraczające 100 PLN, z wybrana forma płatności "pobranie" są zwolnione z opłaty transportowej, natomiast zostanie doliczony koszt usługi "pobranie" w wysokości 5 PLN Brutto.
 19. Zamówienia nie przekraczające 100 PLN z dostawą w obrębie Legionowa, podlegają opłacie transportowej
  w wysokości 5 PLN Brutto.
 20. Koszt transportu i pobrania jest zawsze odrębną kwotą.
 21. Zakupione i dostarczone produkty, objęte są gwarancją producenta bądź dystrybutora.
 22. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia otrzymania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 23. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszystko co otrzymał.
 24. Koszt zwrotu pokrywa MP Umika Group.
 25. W sytuacji, gdy konsument zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia, konsumentowi zostanie wystawiona korekta do dokumentu zakupu.
 26. Zgodnie z ustawą zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, umożliwiającym dalszą odsprzedaż.
 27. MP Umika Group nie stosuje polityki towarów zastępczych.
 28. Oferowane produkty mogą różnić się w szczegółach od wizerunków i informacji umieszczonych na stronach sklepu ze względu na różnicę w oddawaniu kolorów przez wyświetlacze i monitory komputerów.
 29. Oferta ważna na terenie Polski.